autor
Magda

Jak pozbyć się przebarwień? Użyj tak jak ja koncentratu Lumilogie od Lierac

Cześć!

Z przebarwieniami zmagam się od kiedy tylko pamiętam. Są pozostałościami po trądziku, długim opalaniu się i różnych uszkodzeniach naskórka. Niektóre są mniej widoczne, innych nie mogę usunąć od dłuższego czasu. Na szczęście kilka miesięcy temu w moje ręce trafił koncentrat Lumilogie marki Lierac. Jak sprawdza się od tamtego czasu?

Koncentrat inny niż wszystkie – Lumilogie od Lierac

Lumilogie od Lierac jest dość oryginalnym kosmetykiem. Wystarczy przyjrzeć się opakowaniu. Składa się z dwóch części: jedna zawiera koncentrat na dzień o formule lekkiego fluidu, druga – koncentrat na noc o konsystencji delikatnego balsamu. Co więcej Lumilogie od Lierac powstał w wyniku połączenia technik medycyny estetycznej wykorzystujących światło LED i złuszczanie głębszych warstw skóry. Koncentrat od Lierac ma jeszcze jedną, ważną dla mnie zaletę. Pielęgnuje cerę przez całą dobę. Aktywne składniki wygładzają skórę i rozjaśniają przebarwienia cały czas. Efekt? Skóra w bardzo szybkim tempie staje się promienna, zdrowsza i piękniejsza.

Dla kogo Lumilogie od Lierac będzie idealny?

Ten podwójny koncentrat przyda się wszystkim tym z was, które zmagają się z trzema rodzajami przebarwień: powstającymi, widocznymi i uporczywymi. Lumilogie na dzień to rodzaj lekkiego fluidu, który maskuje niedoskonałości. Zawiera także substancje rozjaśniające i antyoksydacyjne. Zmniejsza widoczność przebarwień i niszczy wolne rodniki, które przyspieszają starzenie się skóry. Koncentrat na noc ma właściwości złuszczające, wygładzające i pobudzające regenerację komórek skóry. Sprawia, że cera jest promienna, jędrna i zregenerowana.

Koncentrat Lumilogie od Lierac – skład też jest ważny

W koncentracie Lumilogie od Lierac znajdują się aktywne substancje, które złuszczają martwe komórki naskórka i rozjaśniają przebarwienia. W produkcie znajdują się również naturalne składniki, odpowiadające za prawidłową kondycję cery. Redukcją przebarwień zajmują się ekstrakty z pankracjum i babki lancetowatej, a ich działanie wspomagają witaminy E i B3. Natomiast regenerację naskórka wspierają hydrokwasy o skoncentrowanej budowie.

Jak używać koncentratu Lumilogie od Lierac?

Zarówno koncentrat na dzień, jak i koncentrat na noc nakłada się na oczyszczoną i osuszoną twarz. Kosmetyk, który nakładam na dzień, zazwyczaj zastępuje mi bazę pod makijaż. Bardzo ważne jest, żeby Lumilogie marki Lierac nie aplikować wokół oczu, bo mogą pojawić się podrażnienia. Poza tym skóra tej części twarzy jest zbyt delikatna, by poddawać ją intensywnemu złuszczaniu i rozjaśnianiu.

Jaki jest wasz sposób na gładką i promienną skórę twarzy, dziewczyny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *