autor
Magda
korektor maybelline

Kamuflaż totalny z korektorami Infaillible Total Cover od Maybelline

Cześć!

Przebarwienia, cienie pod oczami, zaczerwienienia, krostki i inne niedoskonałości są zapewne problemami wielu z was. Zanim je wyleczycie, możecie maskować je odpowiednim makijażem. Przyda się wam do tego zestaw korektorów Infaillibe Total Cover od Maybelline.

Kolorem w niedoskonałości

W zestawie korektorów Infaillibe Total Cover od Maybelline mamy pięć kolorów. Dzięki nim możesz zamaskować różne rodzaje niedoskonałości i stworzyć jednolity makijaż. Maybelline oferuje nam:

  • zielony korektor maskujący zaczerwienienia, rumieńce i popękane naczynka krwionośne. Zielony kolor kosmetyku zastosowany na czerwone niedoskonałości sprawdzi się idealnie;
  • fioletowy korektor rozjaśnia cerę i wyrównuje jej koloryt. Zakryje cienie pod oczami, żółtą i poszarzałą skórę;
  • trzy odcienie nude dopasowane do każdego typu skóry. Zamaskują przebarwienia potrądzikowe i posłoneczne, a także inne rodzaje niedoskonałości.

Dzięki zastosowaniu różnych kolorów korektorów od Maybelline makijaż będzie jednolity, a koloryt twarzy wyrównany. Makijaż utrzyma się przez wiele godzin, i to bez konieczności jakichkolwiek poprawek. Zestaw korektorów Infaillibe Total Cover daje dobre krycie, bez efektu maski, obciążenia i zapychania skóry. Kosmetyki mają kremową formułę, z łatwością się nanoszą i nie ścierają się.

Jak stosować korektory od Myabelline?

Korektory Infaillibe Total Cover można zastosować przed zaaplikowaniem podkładu lub tuż po tej czynności. Do ich nakładania najlepiej jest użyć małego pędzelka, który dokładnie rozetrze kosmetyki na niedoskonałościach. Kremowa formuła produktów stopi się z podkładem, bazą pod podkład lub skórą. Twój makijaż stanie się jednolity, naturalny i perfekcyjny. Niestety w paletce nie ma lusterka, ani pędzelków, które ułatwiłyby zrobienie makijażu poza domem. Mimo to myślę, że paletka doskonale się sprawdzi u każdej z was.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *