autor
Magda
nawilżające kosmetyki nuxe

Nawilżenie i piękny zapach? Z Creme Fraiche de Beaute od Nuxe to możliwe!

Cześć!

Wiele dziewczyn zapomina o nawilżaniu skóry. Błąd! Regularne dostarczanie skórze odpowiedniej dawki wody zapobiega przedwczesnemu starzeniu i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Dlatego już od jakiegoś czasu systematycznie używam kosmetyków z serii Creme Fraiche de Beaute marki Nuxe. Efekty? Przeczytaj mój wpis i przekonaj się sama.

Co mamy w serii nawilżających kosmetyków Nuxe?

Kosmetyki z serii Creme Fraiche de Beaute zamknięte są w biało-niebieskich opakowaniach o pojemności 50 ml i 30 ml. Większość z nich to klasyczne słoiczki i tubki; niektóre mają zwykłą pompkę. W serii produktów marki Nuxe mamy zatem:

  • cztery kremy o wzbogaconej konsystencji Creme Fraiche de Beaute w tubkach i słoiczkach;
  • emulsję o lekkiej konsystencji Creme Fraiche de Beaute Light;
  • serum z pompką Creme Fraiche de Beaute;
  • maseczkę do twarzy Creme Fraiche de Beaute w tubce.

Jak działają kosmetyki marki Nuxe?

Kosmetyki z serii Creme Fraiche de Beauty od Nuxe przeznaczone są do nawilżania i ochrony przesuszonej skóry. Ze względu na zawartość składników zapachowych nie są polecane osobom, które mają wrażliwą cerę. O jakie składniki chodzi? To kwiat pomarańczy, drzewne nuty, jaśmin i frezja. Zapach produktów jest naprawdę boski! Musicie wierzyć mi na słowo lub… wypróbować któryś z nich.

Produkty z Creme Draiche de Beaute od Nuxe zapewniają 48-godzinną ochronę, pielęgnację i nawilżenie. Zostały stworzone z myślą o osobach, które mają bardzo suchą cerę, narażoną na uszkodzenia i podrażnienia, a także na kontakt z czynnikami pogarszającymi kondycję skóry (dym papierosowy, klimatyzacja, zanieczyszczenie powietrza). Niestety używanie kosmetyków nie jest wskazane u osób, które przeszły jakiekolwiek zabiegi dermatologiczne – składniki zapachowe mogłyby podrażnić cerę.

Jak stosuję kosmetyki od Nuxe?

W swojej kosmetyczce mam jeden z kremów, serum z pompką i maseczkę do twarzy. Wszystkie mają treściwą konsystencję (może z wyjątkiem kremu), przepiękny zapach i biały kolor. Bardzo szybko wchłaniają się w skórę, pozostawiając na niej ochronną warstewkę. Krem bardzo dobrze sprawdza się w roli bazy pod makijaż. Serum zaś idealnie nadaje się do nocnej pielęgnacji; czasami aplikuję je na skórę szyi i dekoltu. Maseczkę natomiast stosuję raz na dwa tygodnie w celu dogłębnego nawilżenia mojej skóry.

A jaki jest wasz sposób na nawilżanie i ochronę skóry?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *