autor
Magda
mac cosmetics

Nowości od MAC Cosmetics: seria kosmetyków Jade Jagger inspirowana rokendrolową biżuterią

Cześć!

Marka MAC Cosmetics ma na swoim koncie współpracę w wieloma sławnymi osobistościami show-biznesu. Tym razem postanowiła stworzyć serię kosmetyków wraz z Jade Jagger, projektantką biżuterii i córką sławnego rokendrolowego muzyka. Co otrzymaliśmy z tego połączenia?

Kosmetyki Jade Jagger i MAC Cosmetics

W nowej serii MAC Cosmetics stworzonej przy współudziale projektantki biżuterii Jade Jagger znajduje się osiem kosmetyków do makijażu twarzy. Są to produkty mineralne, a więc idealne dla osób z wrażliwą cerą. W kolekcji znajdziemy szminki, cienie do powiek, rozświetlacz, bronzer i korektor z połyskującym wykończeniem. Odcienie i kolory opakowań wszystkich kosmetyków przypominają kamienie szlachetne, czyli dwie rzeczy, które są dopełnieniem wizerunku każdej kobiety.

Szminki od Jade Jagger i MAC Cosmetics

W serii nowych kosmetyków MAC mamy trzy szminki: jasnoróżową Opal Beach, różową Sunset Pearl i czerwoną Rolling Red. Zapewniają lekko połyskujące wykończenie, które optycznie powiększa usta i sprawia, że makijaż jest świetlisty, kobiecy i naturalny. Szminki mają kremową konsystencję, co ułatwia malowanie ust. Utrzymują się przez sześć godzin i w zależności od liczby nałożonych warstw zawsze dają dobre krycie.

Cienie do powiek od MAC Cosmetics i Jade Jagger

W kolekcji kosmetyków inspirowanej biżuterią mamy dwa poczwórne cienie do powiek, Burning Nights i Golden Shine. Obydwa zamknięte są w okrągłych paletkach i dostępne są w beżowych, brązowych i różowych odcieniach, które zapewniają połyskujące wykończenie. Cienie do powiek od MAC Cosmetics mogą być używane na mokro i na sucho. Mają formułę bezpieczną dla oczu i skóry wokół nich; zostały przetestowane dermatologiczne i okulistycznie.

Coś do twarzy od Jade Jagger i MAC Cosmetics

Kosmetykami do makijażu twarzy z kolekcji Mac Cosmetics i Jade Jagger są rozświetlacz, bronzer i korektor z połyskującym wykończeniem. Mają wypiekaną formułę z zawartością witaminy E. Najlepiej nakładać je pędzlem z miękkim włosiem krótkimi pociągnięciami. Dla rozświetlenia, zamaskowania niedoskonałości i zapewnienia twarzy efektu opalenizny wystarczy jedna warstwa kosmetyku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *