autor
Magda
nanolash DIY eyelash extensions

Oceniam sztuczne rzęsy w kępkach Nanolash DIY Lash Extensions!

Od zawsze miałam kłopot z łamiącymi się rzęsami. Nawet po pomalowaniu najlepszym tuszem były niezauważalne. Traciłam mnóstwo pieniędzy na kosmetyki i odżywki, które nie dawały żadnych efektów. W końcu postanowiłam z tym skończyć i kupiłam kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. Co powiem na temat tego produktu?

Jak dokleić kępki rzęs w domu przy użyciu produktów marki Nanolash?

Na początku zastanawiałam się, jak zakładać rzęsy w domu. W sieci dowiedziałam się, że na początek najlepszy jest zestaw do przedłużania rzęs Nanolash. Postanowiłam zaufać opiniom innych dziewczyn i zamówiłam taki komplet. Po rozpakowaniu paczki w środku zestawu znalazłam:

  • bonder – specjalistyczny klej, który jest trwały nawet do 5 dni;
  • sealer – produkt, który usuwa lepkość rzęs;
  • aplikator – precyzyjną pęsetę do nakładania kępek;
  • remover –substancję, która służy do zdejmowania sztucznych rzęs.

Wtedy miałam już to, co potrzebne do przedłużania rzęs w domu. Jak przeszłam przez to wyzwanie? Stwierdziłam, że najlepiej będzie to wypunktować:

  1. Na czyste rzęsy nałożyłam bonder za pomocą specjalistycznej szczoteczki.
  2. Odczekałam mniej więcej 20 sekund, aż klej zaczął w pełni działać.
  3. Kępki do stylizacji rzęs zaczęłam pojedynczo przyklejać od spodu, około 1 mm od linii rzęs. Używałam do tego aplikatora, którym na koniec delikatnie docisnęłam każdy segment.
  4. Obie strony posmarowałam sealerem, który usunął uczucie lepkości. Przez jakiś czas nie dotykałam rzęs oraz unikałam kontaktu z wodą.
rzęsy bondingowe nanolash

Jak długo utrzymały się rzęsy do przedłużania DIY od Nanolash?

Już od samego początku zauważyłam, że to niezwykle trwałe kępki rzęs. Wiedziałam, że na pewno nie będą one jednorazowego użytku. Zupełnie się nie pomyliłam! Zagęszczanie rzęs w domu okazało się perfekcyjnym wyborem. Wytrzymały one nawet cały dzień intensywnych zakupów! Wieczorem planowałam je zdjąć.

Jednak przed lustrem zobaczyłam, że trzymają się na powiece wręcz perfekcyjnie. Nie miałam serca ich ściągać – w końcu wyglądały idealnie! Nie odkształciły się i zachowały swoją początkową formę. Dokładnie zmyłam makijaż, umyłam twarz ulubionym żelem, lecz pominęłam w pielęgnacji olejek do demakijażu. Dzięki temu mogłam cieszyć się sztucznymi rzęsami w kępkach także kolejnego dnia.

Nanolash DIY Eyelash Extensions – czy to odpowiednie sztuczne rzęsy na co dzień?

Rzęsy Nanolash ostatecznie trzymały się aż 5 dni! To niesamowity wynik, biorąc pod uwagę fakt, że nie zdejmowałam ich do snu. Jednak starałam się o nie odpowiednio dbać. W końcu prezentowały się tak pięknie, że chciałam zostać w nich jak najdłużej. Dlatego spałam na plecach i starałam nie wiercić się w nocy.

rzęsy do aplikacji w domu

Moim zdaniem Nanolash DIY Eyelash Extensions to produkt idealny jako sztuczne rzęsy na co dzień. Myślę, że model Fantasy to perfekcyjne kępki rzęs na ślub, na który wybieram się za miesiąc.

Są znaczną oszczędnością czasu, ponieważ nie trzeba zakładać ich ponownie. Mogłam pójść w nich spać i cieszyć się ich pięknem następnego dnia!

Czy polecam rzęsy do samodzielnej aplikacji w domu od Nanolash?

Zestaw do przedłużania rzęs w domu firmy Nanolash sprawdził się w moim przypadku wręcz doskonale. Kępki są nadzwyczaj łatwe w aplikacji, więc poradziłam sobie z tym nawet jako osoba początkująca. Szybkie przedłużanie rzęs w domu, dzięki tym produktom, staje się wręcz przyjemnością.

Myślę, że będą to dla mnie perfekcyjne kępki rzęs na ślub, na który wybieram się za miesiąc. Cudownie podkreślają oko, a moja pewność siebie jednocześnie wzrasta. W ten sposób czuję się piękna i nie ma już przede mną żadnych ograniczeń. Bez wątpienia to najlepsze kępki rzęs, jakie mogłam znaleźć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *